INTENCJE MSZALNE
PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
22 – 28 lutego 2021r.

Poniedziałek – Święto Katedry Św. Piotra, Ap., – 22 lutego 2021r.

– godz. 1700 + Piotr Tomaszewski – int. Rodziny Rykowskich;

Wtorek – 23 lutego  2021r.

– godz. 1700 + Regina Jarzęcka
– int. Córki Grażyny i wnuczki Beaty z rodziną;

Środa – 24 lutego 2021r.

– godz. 1700 + Tomasz Sztolcman (14 r. śm.) – int. Rodziny;

Czwartek – 25 lutego 2021r.

– godz. 1700 + Teresa Topór – int. Rodziny;

Piątek – 26 lutego 2021r.

– godz. 1700 + Piotr Tomaszewski – int. Wnuczki Weroniki z Mateuszem;

Sobota – 27 lutego 2021r.

– godz. 1700 + Magdalena Szurpita, Izydor, Leokadia Woźniak, Zofia, Stefan Budziszewscy – int. Córki i wnuczki z rodziną;

Druga  Niedziela  Wielkiego  Postu – 28 lutego 2021r.

– godz. 830 + Piotr, Mirosława (im.) Tomaszewscy, Czesław, Czesława Płocharscy, Jacek Bryliński – int. Córek z rodzinami;

– godz. 1030 + Helena (9 r. śm.), Wacław Niedzielscy – int. Córki
z rodziną.

POZOSTAŁE OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.     Wielki Post, to czas doskonalenia się w mądrości i zaufaniu Bogu.
Dziś w Pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu zwraca uwagę na pajęczą szatańską sieć i mówi o przynętach, jakimi posługuje się władca tego świata: o pełnym talerzu, o sławie oraz o bogactwie i władzy. Trzeba więc stanowczo odrzucić jakąkolwiek pokusę, która by nas odwracała od uznania Boga, jedynego Pana, i od Jego służby;

2.     Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątek
o godz. 1630 i Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 1000 (Przed Mszą Świętą);

3.     Przeżywamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Pół godziny przed Mszą Świętą będzie można skorzystać z Sakramentu Pokuty. Ze względu na trwający trudny czas pandemii spowiedź wielkopostna będzie jeszcze raz zorganizowana przed samymi świętami;

4.     Uprzejmie proszę o bieżące śledzenie strony parafialnej (www.rozinowo.pl oraz Facebook’u) z uwagi na mogące pojawić się bieżące wiadomości z życia naszej wspólnoty parafialnej w czasie pandemii;

5.     Wierzymy, że Jezus jest światłością, prawdą i życiem; pragniemy tylko jednego: trwać w zjednoczeniu z Nim, być nie tylko chrześcijanami z imienia, lecz apostołami z przekonania, szaleńcami wiary. Przyjmijmy teraz dar Bożego błogosławieństwa.