INTENCJE MSZALNE
SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA
15 – 21 lutego 2021r.

 

Poniedziałek – 15 lutego 2021r.

– godz. 1700 + Eleonora Kulińska – int. Ks. Proboszcza;

Wtorek – 16 lutego  2021r.

– godz. 1700 + Feliksa Rykowska – int. Syna Tadeusza z żoną;

Środa Popielcowa – 17 lutego 2021r.

– godz. 1700 + Halina, Wincenty, Wacław, Sabina, Henryk Radziejewscy, zmarli  z  rodz. Radziejewskich– int. Najbliższych;

Czwartek – 18 lutego 2021r.

– godz. 1700 O Boże błogosławieństwo dla Piotra – int. Bogu wiadoma;

Piątek – Pierwszy Rekolekcji – 19 lutego 2021r.

– godz. 1700 + Piotr Tomaszewski – int. Patrycji z rodziną;

Sobota – Drugi Dzień Rekolekcji – 20 lutego 2021r.

– godz. 900 Za Parafian – int. Ks. Proboszcza;

– godz. 1700 + Jadwiga Malinowska
– int. Marii, Andrzeja Chylińskich z rodziną;

Pierwsza  Niedziela  Wielkiego  Postu – Trzeci Dzień Rekolekcji
– 21
lutego 2021r.

– godz. 830 + Jadwiga Malinowska – int. Syna Wojciecha z rodziną;

– godz. 1030 + Genowefa Marciniak – int. Jadwigi Dominiak.

POZOSTAŁE OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.     Przypadająca w tym tygodniu Środa Popielcowa otwiera trwający czterdzieści dni Wielki Post. W tym dniu obowiązuje post ścisły (jakościowy i ilościowy). Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 1630 i Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 1000 (Przed Mszą Świętą);

2.     Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka przedstawiło inicjatywę Tygodnia Modlitw o Ochronę Życia, planowanego w dniach 19-25 marca br. Stanowi ona kontynuację Nowenny Życia za przyczyną św. Jana Pawła II;

3.     W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę będziemy przeżywali w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Pół godziny przed Mszą Świętą będzie można skorzystać z Sakramentu Pokuty. Ze względu na trwający trudny czas pandemii wygłoszę nauki rekolekcyjne;

4.     Uprzejmie proszę o bieżące śledzenie strony parafialnej (www.rozinowo.pl oraz Facebook’u) z uwagi na mogące pojawić się bieżące wiadomości z życia naszej wspólnoty parafialnej w czasie pandemii;

5.     Wszystkim Parafianom i Gościom niech Bóg udzieli wszelkich łask ze skarbca swego Miłosierdzia na zbliżający się czas duchowej przemiany w Wielkim Poście.